Benzer Ürünler
MisedorDoğal Bulaşık Yıkama Sıvısı - MisedorMisedor 3 lü Set Maxi Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 1L
MisedorDoğal Bulaşık Yıkama Sıvısı - MisedorMisedor 3 lü Set Maxi Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 1L
MisedorDoğal Bulaşık Yıkama Sıvısı - MisedorMisedor 3 lü Set Maxi Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 1L
MisedorDoğal Bulaşık Yıkama Sıvısı - MisedorMisedor 3 lü Set Maxi Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 1L

Misedor 3 lü Set Maxi Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 1L

0,00
Marka : Misedor
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺740,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺552,40(KDV Dahil)
Doğal olarak üretilmiştir.

 

Misedor 3 lü Set Maxi Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 1L

 

 

 

:

 

Misedor Maxi Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 1L

Doğal ve ultra konsantre Misedor bulaşık yıkama sıvısı, göz kamaştırıcı parlaklıkta tabaklar, bardaklar ve mutfak eşyaları için özel olarak üretilmiştir. Çevre ve cilt dostu formülü sayesinde güvenle kullanılabilir. İnatçı lekeler ve yapışmış yiyeceklerin üstesinden gelen ayarlanabilir köpük formül, ardında hiçbir iz veya bulanıklık bırakmadan kolayca arınabilir.

 

 

Doğal Olarak Güçlü Temizlik Sunan Misedor Bulaşık Sıvısı

Misedor bulaşık yıkama sıvısı, biyoçözünür maddelerden gücünü alan formülü ile doğal olarak pırıl pırıl temiz ve taze kokulu bırakır. Ultra yüksek konsantre formül, zorlu yiyecek kalıntılarını veya inatçı yağ lekelerini ortadan kaldırmak için ekosistemde çözünebilen güçlü ve doğal bileşenlerden gücünü alır. Böylece tabak, tava, tencere, bardak, çatal ve bıçak takımı gibi mutfak gereçlerindeki inatçı lekelerin ve yapışmış yiyeceklerin parçalanmasını sağlar. Üstün temizleme gücü, yağı hızla ayrıştıran ve kolay bir şekilde durulanan köpükleri sayesinde soğuk suda bile mükemmel temizlik sunar. Ultra konsantre şekilde formüle edilmiş Misedor bulaşık sıvısı, az kullanımla güçlü bir temizlik performansı sunduğundan uzun süreli ve ekonomik şekilde kullanabilirsiniz.

 

 

Cildinize ve Doğaya Karşı Nazik Misedor Bulaşık Yıkama Sıvısı

Misedor bulaşık sıvısı, sert kimyasallar yerine biyoçözünür içeriklerden oluştuğu için cildinizi kurutmadan ve tahriş etmeden yüksek performans sunar. Cildinizin pH dengesi ile uyumlu bileşenler bulaşık yıkama işlemlerinden sonra kuruluk veya tahriş gibi hissiyatlar yaratmadan nazikçe temizler. Ailenizin kullanımı için son derece güvenilir olan bulaşık sıvısı, yıkama sonrasında ellerinizin yumuşaklığını korumasına da yardımcıdır. Ayrıca Misedor bulaşık yıkama sıvısı doğal olarak aroma veren esansları sayesinde çekici ve tatlı kokuya sahiptir. Böylece hem mutfağınızda hem de ellerinizde gün boyu yumuşak, ferahlatıcı ve tazeleyici bir his elde edebilirsiniz.

 

 

Misedor Bulaşık Sıvısı Kullanım Detayları

Az miktarda Misedor bulaşık sıvısını ıslak bir süngere, fırçaya veya doğrudan kirli yüzeye uygulamanız yeterlidir. İnatçı bulaşıklar için bir miktar ürünü lekenin veya kalıntının üzerine uygulayarak bekletebilirsiniz. Ovalayarak zengin bir köpük oluşturduktan ve kiri arındırdıktan sonra bol su ile durulayabilirsiniz. Hem çevreye hem de cildinize saygılı Misedor doğal bulaşık yıkama sıvısı 500 ml ile tüm mutfak ürünlerinizi güvenle yıkamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

Misedor 3 lü Set Maxi Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 1L;

Elde bulaşık yıkamada kullanılan ve bulaşıklardan kolayca arınabilen köpük ayarlı özel formüle edilmiştir. Cilde zarar vermez. İçerisindeki Gliserin takviyesi ile ellerinizi korur. İçerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanır ve çevre kirliliğine yol açmaz.

Soğuk suda bile çok etkilidir .Nötral PH olduğundan cildinize zarar vermez , ellerinizin yumuşaklığını korur .İçerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalandığından çevre kirliliğine   yol açmaz , Güçlü formülü sayesinde yağları hızla çözer , mutfakta en büyük yardımcınız olmaya adaydır.Konsantre  gücü yüksek  olduğundan  uzun kullanımlı ve ekonomik bir üründür. Misedor Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 1L, Elde bulaşık yıkamada kullanılan ve bulaşıklardan kolayca arınabilen köpük ayarlı özel formüle edilmiştir. Cilde zarar vermez. İçerisindeki Gliserin takviyesi ile ellerinizi korur. İçerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanır ve çevre kirliliğine yol açmaz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı