MisedorVip Genel Temizlik Sıvısı - MisedorMisedor 3 lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L
MisedorVip Genel Temizlik Sıvısı - MisedorMisedor 3 lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L
MisedorVip Genel Temizlik Sıvısı - MisedorMisedor Vip Ultra Konsantre Genel Temizlik Sıvısı 1 L
MisedorVip Genel Temizlik Sıvısı - MisedorMisedor Vip Ultra Konsantre Genel Temizlik Sıvısı 1 L
MisedorVip Genel Temizlik Sıvısı - MisedorMisedor Vip Ultra Konsantre Genel Temizlik Sıvısı 1 L
MisedorVip Genel Temizlik Sıvısı - MisedorMisedor Vip Ultra Konsantre Genel Temizlik Sıvısı 1 L

Misedor 3 lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L

Marka : Misedor
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺279,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺229,90(KDV Dahil)

  • Misedor 3 lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L ;

  • Vip Ultra Temizlik Sıvısı içerisinde, insan sağlığına zarar verebilecek zararlı kimyasallar kullanılmamıştır.

  • Vip Ellerinize zarar vermez, cildinizi yıpratmaz, içerisindeki bitkisel koruyucular ile cildinizi korur.

  • Alerjik problemi olan kullanıcılar, bu ürünü güvenle kullanabilir.

  • Vip Ultra Temizlik Sıvısı; İnsan sağlığına ve doğaya zarar vermez,bitkileri öldürmez, denizleri kirletmez ve denizde yaşayan canlılara zarar vermez. 

  • Tamamen Doğa Dostu bir Üründür.

:

Misedor Vip Ultra Konsantre Genel Temizlik Sıvısı 1L ; 

Evinizin her yerinde tabandan tavana, silinebilir ve yıkanabilir her alanında güvenle kullanılır. İçerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanır ve çevre kirliliğine yol açmaz. Mikro parçalama özelliği sayesinde her türlü kir ve yağın molekül yapısını bozarak,derinlemesine temizlik sağlar ve çok kolay durulanır. Temizlik yapılan yüzeylerde gözle görülür fark sağlar ve temizlik sonrası rahatsız edici kalıntı bırakmaz.

 

Kullanım Talimatı; 

VİP Ultra Temizlik Sıvısını, sıcak su ile kullanmak ürünün temizleme gücünü arttırır. Püskürtmeli aparatla temizlik yaparken dikkat edeceğiniz husus; solüsyonu iyice çalkalayın, 5- 10 cm uzaklıktan temizleyeceğiniz yüzeye püskürtün ve Misedor Mikrofiber temizlik bezi yardımı ile yüzeyi silin. 

 

Kullanım Alanları; 

1-) Evinizdeki tüm halılarda silme ve yıkama işlemi yapabilirsiniz,lekeleri çıkarabilirsiniz.Özellikle halılarda oluşan;çay, kahve, vişne, nar, çilek, mürekkep, her türlü boyalı kalem, ketçap, salça, mayonez, zeytin, yemek lekeleri ve yağlı lekerde oldukça başarılıdır. (En iyi sonucun alınması için; lekeli bölgeye başka bir ürün ile uygulama yapılmadan, ilk leke temizleme uygulaması Vip Ultra Temizlik Sıvısı ile yapılmalıdır.)

2-) Koltuk döşemelerinizi silin ve lekeli bölgeleri temizleyin. Halı temizlemede sayılan tüm leke çeşitleri, koltuk ve döşemeler içinde geçerlidir. Vip Ultra Temizlik Sıvısı koltuk ve döşemelerinizi mükemmel temizler.

3-) WC- Banyolarınızı temizleyin.

4-) Günlük hafif yağlarda mutfaklarınızda kullanın. Mutfak dolaplarını, buzdolabınızı,mutfak fayanslarınızı, ocak vs. alanları ve mutfak tezgahınızı rutin olarak temizlemede Vip Ultra Temizlik sıvısını güvenle kullanabilirsiniz.

5-) Parke-marley yer karoları, laminant yüzeyleri granit yüzeyleri temizlemede kullanabilir ve mükemmel sonuç alabilirsiniz.

6-) Saten boyalı duvarlarınızda,silinebilir duvar kağıtlarında,fayanslarda güvenle kullanabilirsiniz. Silme işlemi sonrasında durulama ve kurulama gerektirmez, dalga ve iz oluşturmaz.

7-) Çamaşırlarınızda oluşabilecek çay, kahve, meyve lekesi, çikolata vs. gibi lekelerde lekeye püskürterek, lekeli çamaşırı makineye atabilirsiniz. Deterjan gözüne ilave edeceğiniz 3 kapak kadar Vip Ultra Temizlik Sıvısı çamaşırlarınızın temizleme oranını artıracaktır. Tül, Perde ve çamaşırlarınızın ön yıkamasında kullanabilirsiniz. Makinenizin ön yıkama gözüne ilave edeceğiniz 3 kapak kadar Vip Ultra Temizlik Sıvısı,çamaşırlarınızın 2.ana yıkamaya (toz, kir, is vb.) daha arınmış bir şekilde geçişini sağlayacaktır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı