Benzer Ürünler
MisedorVip Genel Temizlik Sıvısı - MisedorMisedor 3 lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L
MisedorVip Genel Temizlik Sıvısı - MisedorMisedor 3 lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L
MisedorVip Genel Temizlik Sıvısı - MisedorMisedor 3 lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L
MisedorVip Genel Temizlik Sıvısı - MisedorMisedor 3 lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L
MisedorVip Genel Temizlik Sıvısı - MisedorMisedor 3 lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L
MisedorVip Genel Temizlik Sıvısı - MisedorMisedor 3 lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L

Misedor 3 lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L

0,00
Marka : Misedor
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺439,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺329,90(KDV Dahil)
Doğal olarak üretilmiştir.

 

Misedor 3 lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1L

 

 

 

:

​​​​​​

Bitkisel içerikli, çok amaçlı kullanıma uygun, doğal temizlik malzemeleri arayanlardansanız Misedor Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı tam size göre. Zararlı kimyasallar içermeyen bu ürün, cildinize zarar vermeden üstün hijyen sağlar. Tamamıyla doğa dostu olan Misedor Doğal Temizlik Sıvısı bitkileri, hayvanları, çevreyi olumsuz yönde etkilemez. Hassas ciltlerde bile tahrişe sebep olmadan, güvenle tercih edilebilir. Ayrıca konsantre formülü sayesinde ev ekonominize de katkıda bulunur.

 

 

Misedor Vip Doğal Temizlik Sıvısı Özellikleri

Misedor Doğal Temizlik Sıvısı, mikro parçalanma özelliği ile en küçük kir kalıntılarına dahi derinlemesine nüfuz ederek, yağ moleküllerinin yapısını bozar ve mükemmel temizlik sağlar. Antistatik formülüyle uygulandığı noktalarda kirlenmeyi geciktirir. Yıkama sonrası fark edilir derecede parlaklık verir. Kolayca durulanarak, eşyalar üzerinde iz bırakmaz. Ürün mutfakta, banyoda, tuvalette, dilediğiniz tüm mekanlarda kullanılabilir. Hassas yüzeyler dahil her alanda güvenle tercih edebilirsiniz.

Misedor Doğal Temizlik Sıvısı içerisindeki etken maddeler, doğada çözünerek kaybolur. Bu sayede kimyasal atık bırakmayarak çevre kirliliğinin önüne geçer. Formülündeki bitkisel koruyucular yardımıyla cilt problemlerine yol açmaz; alerjik cilt yapısına sahip kullanıcılar için dahi uygundur. Ellerde, tırnaklarda yıpranmaya veya kaşıntıya sebep olmaz. Ürün, insan sağlığına zarar vermeyen maddelerle formüle edilmiştir.

 

 

Misedor Temizlik Sıvısı Nerede ve Nasıl Kullanılır?

Misedor Temizlik Sıvısı, mutfakta zamanla oluşan yağ ve yemek lekelerini, kirleri temizlemek için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Bu doğal temizlik sıvısı ile mutfak dolapları, aspiratör, ocak, buzdolabı yahut tezgahın genel temizliği yapılabilir.

Duvar silerken plastik, saten, silikonlu veya yağlı boya fark etmeksizin uygulayabilirsiniz. Bunun yanında silinebilir duvar kağıtlarının temizliği için de tercih edebilirsiniz. Silme sonrası iz bırakmaz, kurulama gibi bir işleme ihtiyaç yoktur.

Parkeler, fayanslar, yer karoları, mermer zeminler ile laminat veya granit yüzeylerde oldukça etkilidir.

Halılarda meydana gelebilecek çay, kahve, yağ ve yemek lekelerini ortadan kaldırarak hijyen sağlar. Halılarınızı silerken ya da yıkarken temizlik suyuna ekleyebileceğiniz gibi, lekeli bölgeye doğrudan uygulamanız halinde de başarılı sonuç elde edebilirsiniz.

Banyo ile tuvaletlerde duş, küvet, lavabo, klozet fark etmeksizin tüm alanın temizliğini sağlayabilirsiniz.

Koltuklarda, döşemelerde, vitrin, yemek masası gibi eşyaların temizliğinde kullanabilirsiniz.

Kapı ve pencereleri silmek için Misedor Doğal Temizlik Sıvısı mükemmel tercih olacaktır.

Tül ve perdeleri yıkarken, ürünün ön yıkama gözüne 3 kapak miktarında ilave edilmesi halinde, kumaş tüm kirlerinden arınacağı gibi daha uzun süre temiz kalır.

Çamaşır yıkama esnasında deterjan bölmesine 3 kapak civarında Misedor Temizlik Sıvısı eklemek, optimum temizliğe ulaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca giysilerdeki inatçı lekelerde, yıkamadan önce ürünü doğrudan lekeli alana sıkmak daha başarılı sonuç verir.

Püskürtme aparatı ile temizlik yapıyorsanız, hazırladığınız solüsyonu yeterince çalkaladıktan sonra, 5-10 cm kadar uzaktan temizlenecek alana püskürtmeli ve temizlik beziyle kirli yüzeyi silmelisiniz.

Ürünü sıcak suyla birlikte kullanarak daha yüksek verim alabilirsiniz.

 

 

Misedor Vip Ultra Konsantre Genel Temizlik Sıvısı 1L ; Evinizin her yerinde tabandan tavana, silinebilir ve yıkanabilir her alanında güvenle kullanılır. İçerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanır ve çevre kirliliğine yol açmaz. Mikro parçalama özelliği sayesinde her türlü kir ve yağın molekül yapısını bozarak,derinlemesine temizlik sağlar ve çok kolay durulanır. Temizlik yapılan yüzeylerde gözle görülür fark sağlar ve temizlik sonrası rahatsız edici kalıntı bırakmaz. Vip Ultra Temizlik Sıvısı içerisinde, insan sağlığına zarar verebilecek zararlı kimyasallar kullanılmamıştır. Vip Ellerinize zarar vermez, cildinizi yıpratmaz, içerisindeki bitkisel koruyucular ile cildinizi korur. Alerjik problemi olan kullanıcılar, bu ürünü güvenle kullanabilir. Vip Ultra Temizlik Sıvısı; İnsan sağlığına ve doğaya zarar vermez,bitkileri öldürmez, denizleri kirletmez ve denizde yaşayan canlılara zarar vermez. Tamamen Doğa Dostu bir Üründür.

 

 

Kullanım Talimatı;

VIP Ultra Temizlik Sıvısını, sıcak su ile kullanmak ürünün temizleme gücünü arttırır. Püskürtmeli aparatla temizlik yaparken dikkat edeceğiniz husus; solüsyonu iyice çalkalayın, 5- 10 cm uzaklıktan temizleyeceğiniz yüzeye püskürtün ve Misedor Mikrofiber temizlik bezi yardımı ile yüzeyi silin. 

 

 

Kullanım Alanları;

1-) Evinizdeki tüm halılarda silme ve yıkama işlemi yapabilirsiniz,lekeleri çıkarabilirsiniz.Özellikle halılarda oluşan;çay, kahve, vişne, nar, çilek, mürekkep, her türlü boyalı kalem, ketçap, salça, mayonez, zeytin, yemek lekeleri ve yağlı lekerde oldukça başarılıdır. (En iyi sonucun alınması için; lekeli bölgeye başka bir ürün ile uygulama yapılmadan, ilk leke temizleme uygulaması Vip Ultra Temizlik Sıvısı ile yapılmalıdır.)

2-) Koltuk döşemelerinizi silin ve lekeli bölgeleri temizleyin. Halı temizlemede sayılan tüm leke çeşitleri, koltuk ve döşemeler içinde geçerlidir. Vip Ultra Temizlik Sıvısı koltuk ve döşemelerinizi mükemmel temizler.

3-) WC- Banyolarınızı temizleyin.

4-) Günlük hafif yağlarda mutfaklarınızda kullanın. Mutfak dolaplarını, buzdolabınızı,mutfak fayanslarınızı, ocak vs. alanları ve mutfak tezgahınızı rutin olarak temizlemede Vip Ultra Temizlik sıvısını güvenle kullanabilirsiniz.

5-) Parke-marley yer karoları, laminant yüzeyleri granit yüzeyleri temizlemede kullanabilir ve mükemmel sonuç alabilirsiniz.

6-) Saten boyalı duvarlarınızda,silinebilir duvar kağıtlarında,fayanslarda güvenle kullanabilirsiniz. Silme işlemi sonrasında durulama ve kurulama gerektirmez, dalga ve iz oluşturmaz.

7-) Çamaşırlarınızda oluşabilecek çay, kahve, meyve lekesi, çikolata vs. gibi lekelerde lekeye püskürterek, lekeli çamaşırı makineye atabilirsiniz. Deterjan gözüne ilave edeceğiniz 3 kapak kadar Vip Ultra Temizlik Sıvısı çamaşırlarınızın temizleme oranını artıracaktır. Tül, Perde ve çamaşırlarınızın ön yıkamasında kullanabilirsiniz. Makinenizin ön yıkama gözüne ilave edeceğiniz 3 kapak kadar Vip Ultra Temizlik Sıvısı,çamaşırlarınızın 2.ana yıkamaya (toz, kir, is vb.) daha arınmış bir şekilde geçişini sağlayacaktır.

 

 

Sepette 50 TL İndirim 3 lü
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı