Kadın Duş Jeli
₺279,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
Erkek Duş Jeli
₺279,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün

Duş Bakım

 

Duş bakım ürünleri bireylerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına tercih edilen ürünlerdir. Sık sık kullanılması nedeniyle yoğun ilgi gören duş bakım ürünleri farklı fiyat seçenekleri ve farklı çeşitleri ile sunulmaktadır. Duş almak, bireylerin en temel ihtiyaçlarından bir tanesidir. Bu nedenle duş bakım ürünleri arasından seçim yaparken size en iyi duş deneyimini yaşatacak ürünleri tercih etmelisiniz.

 

Saç ve vücut tipiniz için en uygun duş ve bakım ürünlerini seçerek kendinize bir iyilik yapabilirsiniz. Misedor’da sizler için çeşitli duş jeli, duş bakım seti, banyo bakım ürünleri bulunmaktadır. Siz de bu ürünleri inceleyerek sizin için en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Şimdi gelin, duş ve bakım ürünleri ile ilgili detayları inceleyelim.

 

Ne Sıklıkla Duş Alınmalı?

 

Pek çok kişi duş almanın günlük ya da 2 günde 1 gerçekleşmesi gerektiğini düşünüyor. Ancak yine birçok kişinin de mümkün olan son dakikaya kadar duş almaktan kaçtığını ifade edebiliriz. Peki, ama ne sıklıkla duş alınmalı? Her gün duş almak gerekli mi? Elbette hayır. Ne kadar sık duş alırsanız vücudunuza o kadar çok şampuan, paraben temas edecektir. Bu nedenle her gün duş alma alışkanlığınız varsa hemen bırakmalısınız. Bunun yanı sıra her gün duşa giriyorsanız her seferinde şampuan kullanmanıza gerek yoktur. Dolayısıyla haftada 2 kez duş almak yeterli olacaktır.

 

Çeşitli etkenlere bağlı olarak bazen haftada 2 kereden fazla duş almanız gerekebilir. Ancak bu sorun değildir. Vücut kokunuzda artma, akne, deride kabarma, deri enfeksiyonları, farklı renkli deri bölgelerinin oluşması gibi durumlarda daha sık duş almanıza neden olabilir. Ancak bazı etkenler ise daha az duş almanız gerektiğini işaret eder. Bunlar; kaşınma, kuru ve pullu deri, kuru ve kırılgan saçlar şeklindedir.

 

Neden Duş Bakım Ürünleri Kullanmalıyız?

 

Duş alma, kendimizi en rahat ve temiz hissettiğimiz aktivitelerden bir tanesidir. Bu doğrultuda vücudun ve saçların daha iyi temizlenmesini sağlamak için duş jeli, duş bakım seti gibi banyo bakım ürünlerinin kullanımı gereklidir. Doğal duş jeli gibi ürünler vücudunuzun kirden, yağdan en iyi şekilde arındırılmasını sağlamaktadır. Bu noktada vücudunuz için en uygun banyo bakım seti ürünlerini tercih ederek vücudunuza ve kendinize bir iyilik yapabilirsiniz.

 

Duşta Vücut Bakımının Aşamaları Nelerdir?

 

Duş almak yalnızca temizlenme ve gün içerisindeki kötü kokulardan arınmak için yapılan bir şey değildir. Bu noktada duşta enerji depolarız ve dinleniriz. Yorucu bir günün ardından arındırıcı bir duş herkese iyi gelir. Peki, duşta vücut bakımı yapılır mı? Elbette yapılır. İşte, duşta vücut bakımının aşamaları…

 

  • Vücut Temizliği: Duşta vücut bakımının ilk aşaması vücut temizliğidir. Kullandığınız duş jeli gibi temizleyicilerin tercihi çok önemlidir. Bunun yanı sıra kabak kili ya da at kılından yapılan bir temizleme fırçası ile vücudunuzun kir ve yağdan arındırılmasını sağlayabilirsiniz. Vücudunuzu hırpalamadan fırçalamanız gerekmektedir.
  • Peeling Uygulaması: Vücut bakımı rutinin en eğlenceli aşaması peeling uygulamasıdır. Uygun bir fırça ile temizlediğiniz ve gözeneklerin sıcak su ile açıldığı cildinize uyguladığınız peeling ferahlığı ve hoş kokusu ile sizi mest edecektir. Peeling seçimi sırasında cilt tipinizi dikkate almalısınız. Peeling, tanecikli bir yapıda olduğu için yumuşak bir şekilde masaj yapılmalıdır.
  • Duş Jeli: Duşta vücut bakımının son aşaması duş jeli uygulamasıdır. Genellikle duş jelleri kokusuna göre tercih edilmektedir. Ancak duş jelinin vücudun nem dengesini koruyan bir özellikte olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra vücudun pH dengesinin de korunması çok önemlidir. Bunun yanı sıra son zamanlarda doğal duş jelleri son derece yoğun ilgi görüyor. Bu ürünleri tercih ederek duşta vücut bakımı aşamalarını tamamlayabilirsiniz.

 

Banyo Bakım Ürünleri Fiyatları

 

Banyo bakım ürünlerinin fiyatları, tercih edeceğiniz ürünün çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Bu noktada sizin için en uygun ürünleri belirleyerek bu ürünlerin fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Banyo bakım ürünlerinin en kaliteli ve en güvenilir olanına sahip olmak için misedor’u tercih edebilirsiniz. Misedor, son derece kaliteli ve güvenilir yapısı ile dikkat çekmektedir. Siz de bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyin ve tek tıkla siparişinizi oluşturun. En kaliteli banyo bakım ürünleri sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı