MİSEDOR

 

Akerman Kozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2007 senesinde % 100 Türk Sermayesi ile kurulmuş, aynı zamanda üretimini Türkiye sınırları içerisinde gerçekleştiren, Güçlü, Kurumsal ve Saygın bir Aile Şirketi olarak Sektördeki yerini almıştır..

 

"MİSEDOR" bu Aile şirketinin bünyesinde oluşturulmuş Özel Ürünler üreten bir markadır.  "MİSEDOR" markası altındaki tüm ürünler özel formülasyona, üretim ve sunuma sahiptir.

 

Tüm yönleriyle Özel Hizmet sunan Firmamız, ürünlerini Kullanıcılarına ulaştırmada çağın en hızlı ve güvenilir Kargo Şirketleri ile çalışmaktadır. Misedor Ürünleri, tüm kullanıcılara aynı titizlik ile teslim edilmektedir.

 

"MİSEDOR" markası altındaki tüm ürünler, insan sağlığı ve çevre duyarlılığı ön planda tutularak üretilmektedir. Özellikle Temizlik Ürün Grubu, konsantre formüle sahiptir, böylelikle tüketiciler Ekonomik alış-veriş yapma şansını MİSEDOR ile kolaylıkla yakalamış olmaktadır..

 

Profesyonel Ekibi ile Dünya Standartlarında hizmet sunan MİSEDOR, verdiği özel hizmet anlayışı ile de, alanında farklı olmayı seçmiştir. Ödenilen fiyata değer ürünler üretmeyi amaç edinmiş MİSEDOR, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve bu yolda güvenle yol almaktadır..Kalite ve Güven Ekseninde Buluştuğumuz Kullanıcılarımız ile beraber, daha da ileriye ulaşmayı hedeflemekte, bu doğrultuda büyük bir özveri içerisinde, azimle çalışmaktayız..

 

 

Misedor Markası altındaki Ürün Gruplarımız ;


T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün izni ile üretilmiş; Dünya Standartlarında kaliteye haiz oldukları için tüm dünyada geçerli olan "ISO 9001 / ISO 14001 / OHSAS 2007" Kalite belgeleri ile belgelendirilmiş, Özel Üretim Ürünlerdir..

 

 

                  

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı