Misedor ile Toptan Satış

Misedor oda kokusu, ev bakım ve temizlik, vücut spreyi, kadın ve erkek parfümü, kişisel bakım, saç bakım ve vücut bakım ürünlerini toptan satın almak veya franchise bayilik oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan satışta sizlere kazançlı satışlar elde edebilmeniz için olabildiğince uygun fiyatlara ürünlerimizi veriyoruz. Sizde hızlı bir şekilde fiyat listemizi alıp hemen satışa başlayabilirsiniz.

 

 

Misedor ile İhracat

Misedor olarak, oda kokusu, ev bakım ve temizlik, vücut spreyi, kadın ve erkek parfümü, kişisel bakım, saç bakım ve vücut bakım ürünlerinde toptan satış ve ihracat alanında tüketicilerimizin beklentileri doğrultusunda üretim yapan ve Türkiye’den dünyanın birçok ülkesine ulaşmayı hedefleyen yenilikçi bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Toptan satış ve ihracat süreçlerinin her adımında müşterimiz ile birlikte hareket ederek, taleplere hızlı, profesyonel ve yenilikçi çözümler sunarak sektörde fark yaratmayı hedefliyoruz.

 

Sipariş aşamasından, ürün tasarımı, formül geliştirme, üretim, paketleme, lojistik safhalarına kadar her aşama tecrübeli ekibimizin koordinasyonunda müşterilerimiz ile birlikte yürütülür.

 

 

 

 

 

Misedor olarak partnerlerimizle birlikte hedef ülkelerde etkin pazarlama için;

Pazar ve marka araştırmaları gerçekleştirilerek, tüketici beklentileri belirlenir ve stratejik kararlar alınması sağlanır,

Pazarın rekabet ortamı belirlenir ve doğru ürün grupları ile pazara giriş sağlanır,

Ürünlerin tanıtımı, pazarlanması aşamasında müşteri ile birlikte hareket edilir,

İş ortaklarımızı süreçlerden haberdar ederek, sektördeki değişimlere ayak uydurmaları sağlanır,

Toptan satış ve ihracatta esnek bir yaklaşım sergiler, optimum sayılarla üretim yapar,

İhracat sürecinde A’dan Z’ye anahtar teslim bir çözüm sunar,

 

Tecrübeli üretim ve operasyon personelleri ile gümrükleme, lojistik, üretim süreçlerinde maliyetleri optimum seviyede tutar.

 

 

Toptan satış ve ihracat taleplerinizi [email protected] mail adresine iletebilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı