Parfüm

Gündelik hayatın koşuşturması içinde güzel kokmanızı sağlayacak doğru ürünleri bulmak oldukça önemlidir. Parfümler hem kadınlar hem de erkekler için vazgeçilmez kozmetik ürünleri arasında yer alır. Misedor, %100 doğal içeriklerle ürettiği parfümleriyle hoş bir kokuya sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda sağlığınıza da özen gösterir. Markanın kalıcı kadın ve erkek parfümleri çeşitleri, her yaştan kullanıcının zevkle taşıyacağı esanslara sahiptir. İnsan ve çevre sağlığını ön planda tutan ürünleri ile dikkat çeken Misedor, doğallık arayanların ilk tercihi olur.

 

En Beğenilen Kalıcı Kadın Parfümleri Hangileridir?

Zararsız temiz içeriklere sahip olan Misedor kadın parfüm çeşitleri, farklı esansları ile herkesin beğeneceği özelliktedir. Markanın en sevilen kalıcı kadın parfümü çeşitleri arasında, Misedor Neva serisi ürünler gelir. EDP formülü ile üretilen bu koku, ekstra kalıcılığı ile öne çıkar. Meyveli, çiçeksi ve oryantal esanslara sahip bu kadın parfümünün üst notalarında; armut ve frenk üzümü yer alır. Kalıcı kokunun orta notalarında ise portakal çiçeği, iris ve yasemin öne çıkar. İlginç esansların yer aldığı Neva parfümün dip notalarında; sütlü çikolata, vanilya, paçuli ve tonka fasülyesi bulunur. Çiçeksi ve ferah kokusu ile dikkat çeken Misedor Jasmin EDP her yaştan parfüm severe hitap eder. Ürünün üst notasında; frezya ve müge çiçeği, orta notalarında; iris, beyaz ve mavi yasemin dip notalarında ise vanilya, mask ve Türk gülü yer alır. Kendileri gibi evlerinin de güzel kokmasını isteyen kadınlar Misedor oda kokusu çeşitlerine de göz atabilir.

 

Çarpıcı Kokuları ile Dikkat Çeken Kalıcı Erkek Parfümleri

Kadınlar kadar erkekler de kalıcı parfümler kullanarak gün içinde güzel kokmak ister. Misedor tarafından erkeklere özel geliştirilen ürünler, yorucu bir gün geçirseniz bile hoş kokular yaymanızı sağlar. Misador Onix serisi, erkek parfümlerinde sıklıkla tercih edilen odunsu kokulara sahiptir. Ürünün ferah esansının üst notalarında turunçgil aromaları yer alırken, orta notasında; lavanta, karabiber, kekik ve menekşe bulunur. Son olarak kalıcı Onix parfüm, dip notalarında ise vanilya, sedir ağacı, tonka, mask ve kristal amber kokularını taşır. Markanın diğer bir sevilen kalıcı erkek parfümü ürünü ise Class serisidir. 100 ml’lik ekonomik ebatıyla öne çıkan bu EDP, odunsu bir aroma yayar. Üst notalarında turunçgil esansları, orta notalarında kişniş, gül ve silhat, dip notalarında ise amber, kereste, mask ve ahşap yer alır. Kişisel bakımına özen gösteren erkekler Misedor’un doğal ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

 

Uygun Kalıcı Kadın ve Erkek Parfüm Çeşitleri

Ürünlerinin üretimde; silikon, paraben, SLS ve SLES gibi petrokimyasal maddeler kullanmayan Misedor, güvenle tercih edebileceğiniz parfüm çeşitlerini sizlerin beğenisine sunar. Hayvanlar üzerinde test yapmayan marka, geri dönüştürülebilir ambalaj tasarımları ile çevre duyarlılığına da dikkat çekmektedir. Misedor kalıcı özelliklere sahip erkek parfüm çeşitleri arasında yer alan; King, Adam ve İmer serileri EDP özellikleri ile kokularını uzun süre üzerinizde bırakır. Modern tasarımlı portatif şişelere sahip bu parfümleri, ofiste ya da arabanızda kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Kadınlar için özel üretilen uygun kalıcı parfümler arasında ise Elis, Evita ve Miss serileri yer alır. 75 ve 100 ml’lik farklı boyutlarda satışa sunulan bu parfümler ekonomik bir kullanım vadeder. Az bir miktar uygulandığınızda dahi uzun süre vücudunuzda kalır.

Farklı esanslara sahip Misedor vücut spreyi çeşitleri de koku tutkunlarına değişik seçenekler sunar. Siz de bu doğal ve kaliteli Misedor ürünlerine göz atarak beğendiğiniz aromaların parfümlerine dilediğiniz zaman sahip olabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı