Oda Kokusu
₺189,90 KDV Dahil
₺339,90 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tüm Ürünler
₺349,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Sepette 50 TL indirim

 
 
 
İndirimli Ürünler

Oda Kokusu

Oda Kokusu

Koku, insan duyularından en gelişmiş olanıdır ve gündelik hayatı etkileyen bir unsurdur. Bu nedenle yaşam alanlarını ferah tutmak için birbirinden hoş notalar içeren oda kokusu ürünlerinden yararlanılır. Kötü kokular kullanıcılarda olumsuz etkiler bırakırken hoş ve taze kokular canlandırıcı etkileriyle enerjik hissetmeye yardımcı olur. Duyuları arındıran ve tazeleyen enerji verici kokular daha çok narenciye notaları içeren fresh kokulardır. Her bir koku türü konsantrasyon, tazelenme, rahatlama ve yaratıcılık üzerinde olumlu etkiler bıraktığı için yaşam alanlarınızda dekorasyon kadar önemlidir. Evinizde ya da iş yerinizde ferah bir hava yaratmak isterseniz dekorasyonunuzu destekleyen bir oda kokusu seçebilir, Misedor oda kokuları ile kalıcı bir ferahlık elde edebilirsiniz.

Ortamın Havasını Değiştiren Oda Kokusu Çeşitleri

Saunalar, hamamlar, terapi klinikleri ve botanik bahçeleri her zaman hoş ve rahatlatıcı kokulara sahiptir. Bunun nedeni ise duyuları harekete geçiren ve rahat hissettiren notaların olumlu etkilerinden yararlanılmasıdır. Siz de bu tür kokuları evinizde ya da iş yerinizde kullanarak tüm bu olumlu etkilerden yararlanabilir, güne enerjik ve tazelenmiş olarak başlayabilirsiniz. Oda kokusu ve çamaşır parfümü, kullanımı pratik ve zahmetsiz ürünlerdir. Sprey şişeleri ya da bambu çubukları ile büyük bir alana etki ederler ve tüm gün mükemmel bir ambiyans oluştururlar. Narenciyeden odunsu ve çiçeksi notalara kadar öne çıkan ve kalıcı oda kokusu çeşitleri şöyle sıralanabilir:

Misedor Beyaz Sabun Oda Kokusu: Beyaz sabun kokusu olmasına rağmen kalıcılık ve ferah bir hava sağlaması için alt, orta ve üst notalarda farklı kokular yer alır. Beyaz sabun oda kokusu, üst kokuda limon, lavanta, kalpte portakal çiçeği, sardunya, gül ve dipte ise çam, sedir gibi notalarla desteklenir.

Misedor Lavanta oda kokusu: Lavanta rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi sebebiyle çamaşır yumuşatıcılarından yüzey temizleyicilere kadar pek çok üründe sık kullanılan bir kokudur. Yaşam alanlarını iç açıcı hale getiren Lavanta oda kokusu ve çamaşır spreyi de alt notalarıyla birlikte dilediğiniz zaman ferah hissetmenize yardımcı olur. Çam yaprakları, biberiye, defne gibi notalarla desteklenir.

Misedor vanilya oda kokusu: Vanilya hemen herkesin tercih ettiği tatlı ve aynı zamanda ferah hissettiren bir kokudur. Narenciye, odunsu ve çiçekli notalarla desteklenir ve vanilya başta olmak üzere hafif farklı kokular sunarak canlı hissettirir. Bu oda kokusunda şeftali, limonun yanı sıra karanfil, gül, tarçın ve amber gibi mistik notalar yer alır.

Uzun Süre Ferah Bir Hava Yaratan Kalıcı Oda Kokuları

Lavanta, beyaz sabun ve vanilya gibi yoğun ilgi odağı olan parfümlerinin yanı sıra gül, amber, floral, marine, oriental ve saray çiçeği gibi kendine has oda kokuları sunan Misedor, kalıcılığı desteklemek için diğer hoş notalardan yararlanır. Bu sayede oda kokusu çeşitleri spreylendikten uzun süre sonra dahi ortamın havasını taze tutmaya devam eder. Kalıcı oda kokuları ana notayı destekleyen odunsu ve narenciye esanslı zihni ve bedeni sakinleştiren, duyularınızı açan notalara sahiptir. Böylece dilerseniz kötü kokulardan oda parfümleri ile kurtulabilir, uzun süre vakit geçirdiğiniz yaşam alanlarınızı daha ferah bir hale getirebilirsiniz. Yaz-kış tüm yıl kullanılabilen kalıcı oda kokularını mevsime göre seçebilir ya da evinizde yaratmak istediğiniz ambiyansa göre tercih edebilirsiniz.

Etkili Oda Kokularının İdeal Kullanımı

Etkili oda kokuları spreyleme şişeleri ya da bambu çubuklar yardımı ile havaya yayılır. Odanın içerisinde kokuların daha kalıcı ve etkili olmasını istiyorsanız uygun bölgelerde kullanmalı ve ideal miktarda spreyleme yapmalısınız. Sprey formda sunulan oda kokuları aynı zamanda çamaşır parfümüdür. Bu nedenle odanın içerisinde bulunan tekstil ürünlerine de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin perdelerinizi spreyleyerek kokunun rüzgarla birlikte odaya dolmasını sağlayabilirsiniz. Her bir oda kokusu çamaşırlar, havlular, nevresimler ve kumaş içeren tüm ürünlerde tercih edilebilir. Yaşam alanlarınızda direkt havaya karışmasını istiyorsanız odanın merkezine günde 3-4 kez istediğiniz miktarda sıkabilirsiniz. Bambu çubuğu şeklinde sunulan Misedor oda kokusu çeşitleri ise ürün içinde bulunan koku şişesine bambu çubukların yerleştirilmesiyle aktif olur ve konumlandırıldığı yerden hoş kokular yayar. Parfüm bitene kadar müdahale gerektirmeden odanızın havasını ferah ve mistik kokularla doldurur.

 

 

 

Çerez Kullanımı