MisedorGül Bahçesi Oda ve Çamaşır Parfümü 330 ml - MisedorMisedor 2 li Set Gül Bahçesi Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml
MisedorGül Bahçesi Oda ve Çamaşır Parfümü 330 ml - MisedorMisedor 2 li Set Gül Bahçesi Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml
MisedorGül Bahçesi Oda ve Çamaşır Parfümü 330 ml - MisedorMisedor 2 li Set Gül Bahçesi Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml
MisedorGül Bahçesi Oda ve Çamaşır Parfümü 330 ml - MisedorMisedor 2 li Set Gül Bahçesi Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

Misedor 2 li Set Gül Bahçesi Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

4,67
Marka : Misedor
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺339,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺259,90(KDV Dahil)

 

Misedor 2 li Set Gül Bahçesi Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

:

 

Misedor 2'li Set Gül Bahçesi Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

 

Misedor 2'li Set Gül Bahçesi Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü, ferah ve akılda kalıcı kokusu ile bulunduğunuz tüm alanlarda son derece hoş bir değişiklik sağlar. Evlerdeki istenmeyen kötü kokuları tek bir spreylemede dahi ortadan kaldırmaya yardımcı olan bu ürün, klasik kokusu sayesinde sıklıkla tercih edilir. Misedor gül bahçesi çamaşır parfümü, kumaşlarınızın da hoş bir kokuya ulaşmasına yardım eder.

 

 

KOKU NOTALARI:

Üst Not: Citrus, Limon, Bitkisel Notlar, Yeşil Yapraklar.

Orta Not: Çiçeksi Notlar, Pembe ve Beyaz Güller, Orrıs.

Dip Not: Çam, Ahşap, Meyvemsi Notlar, Mask.

 

 

Misedor Gül Bahçesi Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

 

Misedor Gül Bahçesi Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü, ferah ve akılda kalıcı kokusu ile bulunduğunuz tüm alanlarda son derece hoş bir değişiklik sağlar. Evlerdeki istenmeyen kötü kokuları tek bir spreylemede dahi ortadan kaldırmaya yardımcı olan bu ürün, klasik kokusu sayesinde sıklıkla tercih edilir. Misedor gül bahçesi çamaşır parfümü, kumaşlarınızın da hoş bir kokuya ulaşmasına yardım eder.

Gül kokulu oda kokusu kullanmaktan hoşlanan kişiler için üretilen Misedor oda kokusu, kaliteli yapısıyla dikkatleri üzerine çeker. Yoğunluğu sayesinde az miktarda kullanılsa dahi hemen etkisini gösteren ürün, bulunduğunuz alanların havasını anında değiştirir. Odalarınızın temiz bir atmosfer kazanmasına yardımcı olan oda spreyi, güzel aroması ile kısa sürede vazgeçilmez ürünlerinizden bir tanesi olmayı başarır.

Kendinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde tutarak seçebileceğiniz birbirinden güzel kokular içinde ilgi çekenlerden biri olarak bilinen Misedor Gül Bahçesi oldukça ilgi görür. Özellikle klasik kokuları seven kişiler tarafından tercih edilen bu kullanışlı ürün, yoğun yapısı sayesinde uzun süre kullanıma uygundur. Misedor Marine oda kokusu ile siz de yaşam alanlarınızı canlandırabilirsiniz.

 

 

Misedor Gül Bahçesi ile Eviniz Gün Boyu Güzel Koksun

 

Misedor Gül Bahçesi oda parfümü, farklı notaları ideal şekilde birleştiren formülü ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Üst notalarında, citrus, limon, bitkisel karışımlar ve yeşil yapraklar olan ürün ilk sıkışta ferah bir bitkisel kokuya ulaşmanızı sağlar. Orta nota olarak çiçeksi kokular, pembe ve beyaz güller kullanılan oda ve çamaşır spreyi, gül kokulu oda kokusu arayanların ideal ürünü haline gelir. Son olarak alt notalarında çam, ahşap, meyvemsi kokular ve mask kullanılan koku, akılda kalıcı bir bitişle son bulur.

Yoğun ve karakterli bir oda ve çamaşır kokusu arayan kişiler için vazgeçilmez bir ürün haline gelecek olan Misedor Gül Bahçesi Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü, evlerin havasını değiştirmesi ile bilinir. Siz de gün boyunca eviniz için kullanabileceğiniz bir imza koku arıyorsanız Misedor Gül Bahçesini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Muhteşem bir ferahlığa kavuşarak gül bahçelerinde yürüyormuş hissini kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

 

 

Kullanım Alanı:

Sprey formu ile kullanım kolaylığı sağlayan Misedor oda ve kumaş kokusu, tüm yaşam alanlarına ve çamaşır, havlu, kumaş gibi tekstil ürünlerine uygulanabilir. Odanın büyüklüğüne göre normal kullanımda günde üç veya dört kez istenen miktarda kullanılabilir. 

 

Kullanım Önerisi:

Ürünün başlığındaki güvenlik kilidini açtıktan sonra ürünü dik tutunuz ve ilk spreyleme süresi öncesi en az 3 kere spreyleyiniz. Odanın büyüklüğüne göre bir ya da iki kez sıktıktan sonra koku hemen yayılacaktır.

 

Genel Uyarılar:

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocuklardan uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Ahşap ve cilalı yüzeyler ile temasından kaçınınız.

 

İade Koşulları:

Ev kozmetiği ve kişisel kozmetik ürünleri; hijyen kuralları çerçevesinde belirlenen yasalar gereği ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde iade edilmelidir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Sepette 50 TL İndirim 3 lü
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı