Ev Bakım
₺399,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

Kolonya

Kolonya çeşitleri özellikle sıcak havalarda kullanıldığında ferahlatan ve rahatlatan bir etkiye sahiptir. Misedor kolonya seçenekleri gün boyu tazelik ve ferahlık için ideal seçenekler sunar. Oda kokusu gibi kolonyalar da havaya karıştığı anda bulunduğu ortamda aromaterapik bir etki yaratır. Misedor kolonya çeşitlerindeki kokuların hepsi yaşam alanlarının atmosferinde ferah ve kalıcı bir iz bırakır.

Misedor kolonyalarının şişesi de şık ve ergonomik şekilde tasarlanmıştır. Şişenin kullanışlı tasarımı, tek elle tutulup kolaylıkla kullanılabilmesini sağlar. Üzerindeki sprey başlık kolonyanın kullanılmadığı zamanlarda uçmasını engelleyen bir bariyer görevindedir. Sprey başlık sayesinde kolonyanın çok fazla dökülmesini önlemek mümkündür. Kolonya üzerinde yazan derece bilgisi ise ürünün içindeki alkol oranını ifade eder. Kaliteli bir kolonyada sağlık ve hijyen açısından önem taşıyan ve tıbbi alkol olarak da bilinen etanol kullanılır. Bakteri ve virüslere karşı korunmak için kullanılan kolonyalardaki etanol bu mikroorganizmaları yok eder. Dezenfekte eden ve sürdürülebilir hijyeni sağlayan kolonyalar içindeki etanol oranı %80 olmalıdır. Bu oran, 80 derecelik kolonyaya karşılık gelir.

 

Zeytin Çiçeği Kolonyası

Misedor Zeytin Çiçeği Kolonyası nisan ayından itibaren tomurcuklanmaya başlayan ve haziranda tamamen sonlanan hasat ürünü bitkilerden üretilir. Zeytin ağacı çiçekleri kolonyanın temel koku notasıdır. Zeytin çiçeği kolonyası, çeşitli ön notalarla zenginleştirilir. Böylece koku daha da yoğun, kalıcı ve hissedilir hâle getirilir. Misedor’un ürününde de ilk notalar narenciye kokularıdır. Böylelikle kolonya Ege’deki zeytin ağaçlarının ferahlığını taşır. Orta notalarda aromatik portakal kokusunu da yakalamanız mümkündür. Koku haritası zeytin ağaçlarının kokusu ile tamamlanır.

 

Pembe Gül Kolonyası

Misedor Pembe Gül Kolonyası enerjinizi yükselten ve huzur veren bir aromaya sahiptir. Pembe gülün yoğun ve ağır olmayan bir aroması vardır. Kolonyanın koku notasyon zemini oluşturulurken pembe ve beyaz güller kullanılır. Başlangıç notalarında güle, serinletici eşlikçisi okaliptüs kokusu katılır. Orta notalarda gül kokusunu net olarak duymanız mümkündür. Dip notalar manolya, bal ve mistik baharattan oluşur. Aromalar son olarak amberle taçlandırılır.

 

Limon Kolonyası

Misedor Limon Kolonyası, geleneksel kokunun çağdaş ögelerle birleşmesiyle üretilir. Kokunun notalarının tamamı enerji vericidir. Narenciye kokularının bilindik etkisi, yumuşak geçişlerle tamamlanan ara notalarla tamamlanır. Kolonyanın açılış notaları renkli citrus ailesinin her birinden aromalar içerir. Misket limonunun dinamik etkisi ile orta notalara geçiş sağlanır. Orta notalarda yumuşak, tatlı ve çiçeksi aromaları hissetmeniz mümkün olur. Dip notalardaysa vanilya ve oryantal baharatları içeren yumuşak kokular vardır.

 

Mandalina Kolonyası

 

Misedor Mandalina Kolonyası meyve, şeker ve çiçek kokularının ahenkli karışımıdır. Mandalinanın yenileyici ve canlandırıcı etkisi temel alınarak tasarlanan kolonyanın koku haritası greyfurt, portakal ve mandalinanın citrus notalarıyla açılır. Şeftali ve kayısının tatlı ve iştah açıcı aromalarıyla devam eder. Kokunun kalp notaları ise orkide, yasemin ve menekşedir. Son aşamada sandal ve sedir ağaçlarının odunsu kokusunu duymanız mümkündür. Yumuşak ve tatlı aromalar, derin ve dinlendirici kokularla birleşir ve mandalina kolonyasını tamamlar.

Misedor’un kalıcı oda kokuları ile kolonyalarından dilediğinizi seçerek yaşam alanınızın havasını değiştirebilirsiniz. Limon kolonyası ile vanilya oda kokusu birlikte kullanıldığında mekâna enerjik bir hava katar. Beyaz sabun oda kokusu ile pembe gül kolonyasını bir arada kullanarak da pudramsı, soft bir koku dalgalanması sağlayabilirsiniz. Sıcak aromalardan oluşan mandalina kolonyası ile lavanta oda kokusu kullanmak da atmosfere canlılık kazandırır. Siz de Misedor’un farklı oda kokusu ve kolonya seçeneklerine yaşam alanlarınızda yer vererek, ferahlatan ve enerji veren aromaların etkisini hissedebilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı