MisedorLavanta Oda ve Çamaşır Parfümü 330 ml - MisedorMisedor 2 li Set Lavanta Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml
MisedorLavanta Oda ve Çamaşır Parfümü 330 ml - MisedorMisedor 2 li Set Lavanta Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml
MisedorLavanta Oda ve Çamaşır Parfümü 330 ml - MisedorMisedor 2 li Set Lavanta Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml
MisedorLavanta Oda ve Çamaşır Parfümü 330 ml - MisedorMisedor 2 li Set Lavanta Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

Misedor 2 li Set Lavanta Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

0,00
Marka : Misedor
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺339,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺259,90(KDV Dahil)

 

Misedor 2'li Set Lavanta Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

:

 

Misedor 2'li Set Lavanta Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

 

Tazeliği ve doğallığı bir arada sunan Misedor 2 li set lavanta oda kokusu odanızın tertemiz kokması için özel olarak tasarlanır. Lavanta bitkisinin kokusu dinginleştirici ve günümüz rahatsızlıkları arasında yer alan stresi yatıştırıcı etkiye sahiptir. Depresyonun, çeşitli kaygıların ve bitkinliğin azaltılmasına katkıda bulunan lavanta kokusu kaliteli bir uykuya da ortam hazırlar. Misedor lavanta oda spreyi ile günün tüm yorgunluğunu mis gibi kokulara bırakabilirsiniz. Temizlik hissini çok daha derinden hissetmenize yardımcı olan Misedor oda spreyi her nefesinizde tazelik katar.

 

 

KOKU NOTALARI:

Üst Nota: İğneli Çam Yaprakları, Bitkisel Esintiler.

Orta Nota: Lavanta, Biberiye, Defne Yaprağı, Aromatik.

Dip Nota: Çam, Ahşap.

 

 

Misedor Lavanta Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

 

Tazeliği ve doğallığı bir arada sunan Misedor lavanta oda kokusu odanızın tertemiz kokması için özel olarak tasarlanır. Lavanta bitkisinin kokusu dinginleştirici ve günümüz rahatsızlıkları arasında yer alan stresi yatıştırıcı etkiye sahiptir. Depresyonun, çeşitli kaygıların ve bitkinliğin azaltılmasına katkıda bulunan lavanta kokusu kaliteli bir uykuya da ortam hazırlar. Misedor lavanta oda spreyi ile günün tüm yorgunluğunu mis gibi kokulara bırakabilirsiniz. Temizlik hissini çok daha derinden hissetmenize yardımcı olan Misedor oda spreyi her nefesinizde tazelik katar.

 

 

Misedor Lavanta Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml Özellikleri

 

Odalarda oluşan kötü kokular çoğu zaman rahatsız edici olabilir. Rutubet, pişirilen yemekler, tarihi geçmiş gıdalar ve giyilmiş kıyafetler evinizin odalarında istenmeyen kokulara sebebiyet verir. Misedor oda parfümü sayesinde tüm bu kokular zahmetsiz bir şekilde odanızı terk eder. Odanızın havasını değiştiren Misedor oda parfümünü çamaşırlarınızda ve diğer tekstil ürünlerinizde de güvenle kullanabilirsiniz. Misedor lavanta aromalı oda ve çamaşır parfümünün kullanımı oldukça basittir. Spreyin başlığında yer alan emniyet kilidini açmanız ve uygulamak istediğiniz alana doğrultarak sıkmanız bu ürünü kullanmak için yeterlidir. Sadece tek sıkımda bile yeterli kokuyu elde edebileceğiniz Misedor lavanta oda spreyi aşırıya kaçmamak şartı ile istediğiniz kadar sıkabilirsiniz. Odanızın genişliği bu konuda size fikir verebilir. Küçük odalarda tek sıkım yeterli olacakken daha büyük odalarda iki üç defa sıkarak etkiyi sağlayabilirsiniz. Çamaşırlarınızda, halı, kilim, koltuk ve havlularınızda Misedor oda kokusu ve lavanta çamaşır spreyi ürününü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Misedor Lavanta Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Oda parfümü kullanımı odalarınızın hoş kokuyla dolmasını ve rahatsız edici kokuların yok edilmesini sağlar. Misedor lavanta oda kokusu hem odanızın atmosferini hem de kumaşlarınızın havasını değiştirmeye yardımcı olur.  Lavanta çamaşır kokusu kıyafetlerinize sinen kötü kokunun giderilmesi için birebirdir. Ancak spreyin kullanımı konusunda bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Hamilelerin, astım hastalarının, bebeklerin ve alerjik reaksiyon gösteren bireylerin bu ürünü kullanmaması gerekir. Misedor lavanta oda spreyi çocuklardan uzak tutulmalı ve hiçbir organla temas ettirilmemelidir. Cilalanmış ve ahşaptan üretilmiş zeminlerde kullanıma uygun olmayan Misedor lavanta oda kokusu güneş ışığından korunarak saklanmalıdır

 

 

Kullanım Alanı:

Sprey formu ile kullanım kolaylığı sağlayan Misedor oda ve kumaş kokusu, tüm yaşam alanlarına ve çamaşır, havlu, kumaş gibi tekstil ürünlerine uygulanabilir. Odanın büyüklüğüne göre normal kullanımda günde üç veya dört kez istenen miktarda kullanılabilir. 

 

Kullanım Önerisi:

Ürünün başlığındaki güvenlik kilidini açtıktan sonra ürünü dik tutunuz ve ilk spreyleme süresi öncesi en az 3 kere spreyleyiniz. Odanın büyüklüğüne göre bir ya da iki kez sıktıktan sonra koku hemen yayılacaktır.

 

Genel Uyarılar:

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocuklardan uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Ahşap ve cilalı yüzeyler ile temasından kaçınınız.

 

İade Koşulları:

Ev kozmetiği ve kişisel kozmetik ürünleri; hijyen kuralları çerçevesinde belirlenen yasalar gereği ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde iade edilmelidir.

Sepette 50 TL İndirim 3 lü
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı