MisedorFloral Soft Oda ve Çamaşır Parfümü 330 ml - MisedorMisedor 2 li Set Floral Soft Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml
MisedorFloral Soft Oda ve Çamaşır Parfümü 330 ml - MisedorMisedor 2 li Set Floral Soft Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml
MisedorFloral Soft Oda ve Çamaşır Parfümü 330 ml - MisedorMisedor 2 li Set Floral Soft Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml
MisedorFloral Soft Oda ve Çamaşır Parfümü 330 ml - MisedorMisedor 2 li Set Floral Soft Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

Misedor 2 li Set Floral Soft Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

0,00
Marka : Misedor
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺199,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺159,90(KDV Dahil)

 

Misedor 2'li Set Floral Soft Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

:

 

Misedor 2'li Set Floral Soft Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

 

KOKU NOTALARI:

Üst Nota: Tarçın, Yeşil Notlar.

Orta Nota: Gül, Vadi Zambağı, Portakal Çiçeği

Dip Nota: Mask, Tonka Fasulye.

 

 

Misedor Floral Soft Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml

 

Ferah ve iç açıcı bir ortamda vakit geçirmek herkesin arzusudur. Misedor floral soft oda kokusu, evinizdeki kötü kokuları uzaklaştırarak hayal ettiğiniz ortamı sunar. İçerdiği aromatik bitkilerin rahatlatıcı etkisi, güzel bir uyku uyumanıza da katkı sağlar. Yaydığı hoş kokunun duyularınızda olumlu etkiler bırakması ile oldukça ilgi görür. Özellikle mutfaklarda sıklıkla et, balık ve tavuk tüketenlerin beğenisini kazanan ürünlerdendir. Rahatsız edici kokuları hapseden Misedor floral soft oda kokusu ve çamaşır parfümü; portakal çiçeği, gül ve vadi zambağı aromalarıyla bahçe ferahlığında ortam kazandırır.

 

 

Misedor Floral Soft Çamaşır Spreyi ile Kumaşlarda Çiçeksi Kokular

 

Ortamların yanı sıra kıyafetlerinizde kullanabileceğiniz Misedor floral soft çamaşır spreyi, uzun süre etkisini sürdürür. Farklı bitkilerin özenle işlenmesi sonucunda bir araya gelmesi, doğallığı ve tazeliği bir arada sunar. Çamaşırlara zarar vermeyen bileşenler içerdiği için gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Gün içinde maruz kaldığınız ve üzerinize sinen dış ortamın kötü kokularını üzerinizden atmanıza yardımcı olur. Birkaç kez sıkarak kullanımdan sonra kokuların ortamın her yerine eşit bir şekilde dağıldığı görülebilir. Evlerin yanı sıra ofis ve iş yerlerinde tercih edildiği takdirde müşterilerinizin daha canlı bir alanda vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Ortamın konseptine ve ambiyansına hızla ayak uydurabilen Misedor çamaşır parfümü, uzun süre kullanım için tasarlanmıştır.

 

 

Yaşam Alanlarının Havasını Değiştiren Misedor Floral Soft Oda Kokusu

 

Oda kokusu, sprey şeklinde tasarlanması sayesinde evinizde ve iş yerinizde dengeli bir kullanım sunar. İç mekanınızın dekorasyonuna hoş kokularla duyusal detaylar eklemek için iyi bir alternatiftir. Aromatik etkisini hiçbir zaman kaybetmemesi sayesinde her kullanımda ilk günkü ferahlığı hissettirir. Böylelikle tüm kötü kokuları kısa sürede evinizden uzaklaştıran oda spreyi ile herkesi olumlu bir şekilde etkileyebilirsiniz. Etkili bir şekilde birbiriyle uyumlu olan bitkisel aromalar, sizi rahatsız etmeden yumuşak bir koku aktarır. Saniyeler içerisinde ferahlığı yayarak hoş kokuları aktarması, acil durumlar için oldukça avantajlıdır. Evinizin yanı sıra arabanız için de tercih edebilir ve yolculuklarınızda hoş kokuların keyfini çıkarabilirsiniz. Siz de yaşam alanlarınızda Misedor Floral Soft oda kokusu ve çamaşır parfümü 330 ml ürününü kullanarak, ferah ve temiz ortamlar oluşturabilirsiniz.

 

 

Kullanım Alanı:

Sprey formu ile kullanım kolaylığı sağlayan Misedor oda ve kumaş kokusu, tüm yaşam alanlarına ve çamaşır, havlu, kumaş gibi tekstil ürünlerine uygulanabilir. Odanın büyüklüğüne göre normal kullanımda günde üç veya dört kez istenen miktarda kullanılabilir. 

 

Kullanım Önerisi:

Ürünün başlığındaki güvenlik kilidini açtıktan sonra ürünü dik tutunuz ve ilk spreyleme süresi öncesi en az 3 kere spreyleyiniz. Odanın büyüklüğüne göre bir ya da iki kez sıktıktan sonra koku hemen yayılacaktır.

 

Genel Uyarılar:

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocuklardan uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Ahşap ve cilalı yüzeyler ile temasından kaçınınız.

 

İade Koşulları:

Ev kozmetiği ve kişisel kozmetik ürünleri; hijyen kuralları çerçevesinde belirlenen yasalar gereği ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde iade edilmelidir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Sepette 50 TL İndirim 3 lü
Çerez Kullanımı