Sepette 50 TL indirim

 
 
 
İndirimli Ürünler

 

Anne Bebek

Bebeklerin cildi, yetişkinlere nazaran daha incedir. Bu durum, onların cildini daha hassas hale getirir. Bebeğinizin hassas cildiyle doğrudan temas eden hijyen ürünlerini seçerken doğal ve yumuşak içerik tercihiniz olur. Doğal bebek şampuanı gibi ürünler, etkili hijyeni sağlarken gözenekleri tıkamadığı için onların cildinin nemlenmesine destek verebilir. Aynı zamanda göz yakmayan özelliğe sahip ürünler, bebeğinizin banyo saatini daha keyifli ve eğlenceli hale getirir. Fresh kokusu ve doğal içeriğiyle ön plana çıkan, bebeğinizin hem saç hem de vücut temizliğinde kullanabileceğiniz Misedor bebek ürünlerini tercih edebilirsiniz. Misedor’un onlar için özel olarak formülize edilen ürünleri arasında kolonya ve bebe yağı seçenekleri de bulunur. Ayrıca bebeğiniz ile birlikte eviniz için de markanın ürünleri arasında yer alan kalıcı oda kokuları ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

 

Zengin İçeriğe Sahip Misedor Anne Bebek Ürünleri

Papatya özütü, yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkileriyle bilinir. Papatya özüyle zenginleştirilen bebek şampuanları banyo sırasında bebeğinizin daha sakin olmasına destek verebilir. Allantoin de tıpkı papatya özütü gibi, cilt bakım ürünlerinde bulunan doğal bir bileşendir. Bu özelliği ile vücut şampuanlarında kullanıldığında duştan sonra hissedilen kuruluk hissinin yaşanma ihtimalini minimum seviyeye düşürebilir. Böylece, banyo sonrasında bebeklerin hassas cildinin ekstra nem kazanmasına destek verebilir. Nemin hem saçlarda hem de vücutta tutunmasına destek veren Allantoin ile cilt tazelenebilir. Zengin içerik sayesinde özellikle erken bebeklik döneminde zorlu hale gelen banyo süreci kolaylaşabilir. Banyo sonrasında bebeğiniz için natural formülasyona sahip bir bebek kolonyası tercih ederek, onun kokusunu daha fazla hissedebilirsiniz.

 

Misedor Anne Bebek Ürünleri ve Göz Yakmayan Bebek Şampuanı

Bebeklerin banyo sürecini kolaylaştıran diğer etkenlerden birisi de göz yakmayan bebek şampuanı seçmek olabilir. Bebekleriniz gözleri yanmadığı için banyo saatinin gelmesini heyecanla bekleyebilir ve banyo onun için keyifli bir süreç haline gelebilir. Doğal bebek şampuanı çeşitleri, yetişkinler için üretilen ürünlerden farklı olarak pH 7 değeriyle formülize edilir. pH 7, ürünlerin nötral olduğunu ve sabun içermeden temizlediğini ifade eder. Sabun içermeden hijyen sağladığı için bebeğinizin gözleri yanmaz. Ayrıca alkol, SLS, SLES, sülfat ve boyar maddeler, bebeklerin cildi için zararlı olabilir. Bebeğiniz için uygun şampuanı seçerken, içerikte bu maddelerin olmamasına özen gösterebilirsiniz. Şampuanlarda olduğu gibi kolonya ve bebe yağlarında da bu maddelerin olmadığı ürünler tercih etmek isterseniz Misedor’un anne bebek kategorisine göz atabilirsiniz. Seçenekleri ve ürünlerin özelliklerini inceleyerek bebeğiniz için en doğru kararı verebilirsiniz. Ayrıca inceleyebileceğiniz oda kokusu çeşitleri ile evinizi daha ferah bir hale getirebilirsiniz. Eğer fresh kokuları seviyorsanız Misedor un beyaz sabun sizin için ideal bir seçim olabilir.

 

Misedor Anne Bebek Ürün Seçenekleri

 

Eviniz için tercih edebileceğiniz beyaz sabun oda kokusu gibi vanilya da fresh bir koku sunar. Üst notalarında şeftali ve limon, kalp notalarında manolya, gül, tomurcuk ve karanfil, dip notalarında ise mask, tarçın, natural vanilya yer alır. Ürünlerin tamamını evinizin tüm odalarında tercih edebilirsiniz. Yatıştırıcı etkisiyle bilinen lavanta da annelerin favori kokularından birisidir. Özellikle yatak odanız için bu kokuyu seçebilirsiniz. Bebeğiniz için seçim yaparken de Misedor anne bebek ürünlerinin tamamının laboratuvarda test edilmiş olması tercihinizde yardım olabilir. Ancak, ürünler formülize edilirken hayvanlar üzerinde hiçbir test uygulanmamıştır. Aynı zamanda, bebek yağı ve kolonyasının şişesi doğa dostu materyallerle üretildiği için iklime ve çevreye zarar vermez. Bu sayede ürünleri içiniz rahat şekilde kullanabilirsiniz. Ürünlerin avantaj sunan özellikleri bunlarla da sınırlı kalmaz. Kolonya ve bebe yağı şişeleri, sprey başlığa sahiptir. Ergonomik şişe tasarımı sayesinde kolonya ve yağı, bebeğiniz kucağınızdayken bile rahatlıkla avcunuza aktarabilirsiniz. Sprey başlık, ihtiyacınızdan fazla yağ ve kolonya almanıza da engelleyerek tasarrufa destek verir. Tasarım özellikleriyle birlikte bebe yağları, da tıpkı şampuanlar gibi bebeğinizin cildinin nemlenmesine destek verecek özel formülle üretilir. Hem bebek şampuanı hem de yağı, onların cildinin nem kazanmasına yardımcı olarak daha kaliteli bir zaman geçirmesine de katkıda bulunabilir.

Bebeğiniz için doğal formüllere sahip olan hijyen ürünlerine ihtiyacınız varsa Misedor anne bebek kategorisinde yer alan seçenekler tam size göre olabilir. Onlar için doğal içerikli ve fresh kokulu ürünleri seçerek hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı