Benzer Ürünler
MisedorMineralli Krem Temizleyici - MisedorMisedor 3 lü Set Yumuşak Mineralli Krem Temizleyici 750 ml
MisedorMineralli Krem Temizleyici - MisedorMisedor 3 lü Set Yumuşak Mineralli Krem Temizleyici 750 ml
MisedorMineralli Krem Temizleyici - MisedorMisedor 3 lü Set Yumuşak Mineralli Krem Temizleyici 750 ml

Misedor 3 lü Set Yumuşak Mineralli Krem Temizleyici 750 ml

5,00
Marka : Misedor
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺439,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺329,90(KDV Dahil)
Doğal olarak üretilmiştir.

 

Misedor 3'lü Set Yumuşak Mineralli Krem Temizleyici 750 ml

:

 

Misedor Yumuşak Mineralli Temizleyici

 

Mutfak ve banyolarda zorlu lekelerin biriktiği mermer ve fayanslar da kullanabileceğiniz Misedor yumuşak mineralli temizleyici 750 ml, mikropartiküllü yapısıyla ön plana çıkar. Mikropartiküllü yapı kirleri, içine nüfuz ederek temizler. Hem yumuşak hem de gözle görülemeyecek kadar ufak boyutlarla formülize edilen bu partiküller, yüzeylerin çizilmesini de engeller. Bu sayede hijyen için tezgah ve fayansların görünümünden ödün vermenize gerek kalmaz.

 

 

Pratik Temizlik için Misedor Yumuşak Mineralli Temizleyici

 

Pişirme ünitesini çevreleyen mutfak tezgâhı yağ lekelerine sıklıkla maruz kalabilir. Misedor yumuşak mineralli temizleyici 750 ml, özel formülüyle ya yanlış yağ lekelerini bile yumuşatarak temizler. Temizleyicinin formülü, lekeleri incelttiği için kirli yüzeyi uzun süre ovalamanıza gerek kalmaz. Banyoda ise zamanla lavabo, küvet ve mermerler ile bütünleşen su lekeleri oluşabilir. Aynı zamanda su lekeleri, muslukların ve duş başlıklarının parlaklığını kaybetmesine neden olabilir. Ürünün zorlu lekeleri kısa sürede temizlemeye destek olan formülü, duş başlıkları ve muslukların ilk günkü şıklığını korumasına destek verir. Mermer ve tezgahların yanı sıra ürünü bu yüzeylerde de kullanabilirsiniz:

Paslanmaz çelik, gümüş ve bakır eşyalar, Porselenler, Mutfak eşyaları..

 

Doğa dostu maddelerle formülize edilen Misedor mineralli temizleyici, çevre zararlı kimyasalları içermez. Ayrıca, ürünün üretiminde hayvanlar üzerinde herhangi bir test uygulanmamıştır. Bu sayede, ürünü içiniz rahat şekilde kullanabilirsiniz. Çevre dostu temizleyici, kolay durulanır yapısıyla da kullanıcılarına avantaj sağlar.

 

 

Misedor Yumuşak Mineralli Temizleyici Nasıl Kullanılır?

 

Tencere, çaydanlık gibi mutfak eşyalarınızın temizliği için kullanırken, yumuşak bir beze bir miktar Misedor temizleyici uygulayabilirsiniz. Ardından mutfak eşyanızı nazik hareketlerle ovarak silebilirsiniz. Bu işlemden sonra durulama adımına geçerek temizliği sonlandırabilirsiniz. Musluk, küvet, lavabo veya fayans gibi alanlara ise ürünü doğrudan kirli olan yüzeye uygulayıp fırça veya sünger yardımıyla temizleyebilirsiniz. Bu işlemin ardından uygulama alanındaki parlaklık ve hijyen gözle görülür şekilde olur.

Gümüş ve bakır eşyalarda Misedor temizleyiciyi kullanırken de nemli bir bezden yardım alabilirsiniz. Nemli bezin üzerine mineralli temizleyiciyi ekledikten sonra gümüş ve bakır eşyalarınızı silip durulayabilirsiniz. Bu işlemde mikrofiber bez kullanmanız ekstra parlaklık için avantaj sağlar. Durulama işleminden sonra mikrofiber bezin kuru tarafıyla temizlenen eşyayı kurutarak parlatabilirsiniz. Birçok yüzeyde kullanılan Misedor yumuşak mineralli temizleyici 750 ml ile hem evinizde hem de eşyalarınızda hijyen ve pratikliğin tadını çıkarabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı