Benzer Ürünler
Misedor - Misedor Banyo Wc Temizlik Seti
Misedor - Misedor Banyo Wc Temizlik Seti

Misedor Banyo Wc Temizlik Seti

0,00
Marka : Misedor
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺599,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺329,90(KDV Dahil)

 

Misedor Banyo Wc Temizlik Seti

:

Misedor Banyo ve Wc Temizleyici 500 ml Özellikleri;

Banyo ve tuvaletlerde, tüm yıkanabilir, silinebilir, yüzeylerde oluşan üre taşı ve kireç birikimlerini, pas lekelerini çözmek, hijyenik bir ortam oluşturup, dezenfeksiyon sağlamak amacıyla formüle edilmiştir. Banyo ve tuvaletlerde, klozet, pisuvar veya diğer aksamın yüzeyi ıslatıldıktan sonra dikkatlice yüzeylere ve girintili kısımlara yedirilir, en az 10 dakika sonra  fırçalanır ve durulanır. Çok güçlü bir dezenfektandır. Banyolarda, rutin temizlikte konsantre olarak, günlük temizlikte ise ürün seyreltme aparatında su ile seyreltilip kullanılır.

 

Yüzey Max Derz ve Kireç Temizleyici Kullanım Şekli:

MİSEDOR Yüzey Max, seyreltme aparatında1/1 oranında ılık su ile seyreltilerek hazırlanan Solüsyon kullanıma hazır hale getirilir.

Seyreltilen Yüzey Max Solüsyonu, temizlenecek yüzeye dökülür ve 1 dakika kadar bekletilir.

Herhangi bir fırça, sünger veya bez yardımı ile kirli bölgeye yedirilir, sonrasında temizlenen bölge silinir ya da bol su ile durulanır.

Kullanmadan önce, ürünün yüzeye uyumunu uygun küçük bir bölgede test ediniz, ters etki oluşmaması için Ürünü 1dakikadan fazla bekletmeyiniz, sıcak yüzeylerde kullanmayınız.

Mermer, Alüminyum, Emaye gibi aside dayanıksız yüzeylerde kullanmayınız.

Kullandıktan sonra ellerinizi bol su ile durulayınız.

 

HEDİYE ÜRÜN!

Misedor Mikrofiber Cam Bezi ve Temizlik Bezi 37x40

Hav, iz ve leke bırakmaz ve kurulamanıza gerek kalmaz. Cam ve ayna gibi yüzeylerde kiri, lekeyi ve parmak izlerini kolaylıkla temizler. İz bırakmadan silen süper emici ve uzun ömürlü dayanıklı yapıya sahiptir. Ayrıca otomobilinizin iç ve dış yüzeylerinde iz kalmadan mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Yüksek emicidir özelliği ile yüzeyi hemen kurutur. Özel mikrofiber yapısı sayesinde yüzeyi çizmez. Çizik, tüy, iz ve leke bırakmaz. Cam, ayna, fayans, paslanmaz çeliklere özel dayanıklı ve emici yapıya sahiptir. Temizlenen yüzeylerde iz bırakmayan parlaklık sağlar.

Kimyasallar olmadan da güçlü temizliğe imkan tanır. Mikrofiber cam bezini ıslatıp iyice sıktıktan sonra mendil gibi katlayınız. Yüzeye tamamen temas edecek şekilde siliniz.

Ebat : 37 x 40 cm

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı