Benzer Ürünler
Misedor - Misedor Kadın Parfüm Tester Seti
Misedor - Misedor Kadın Parfüm Tester Seti
Misedor - Misedor Kadın Parfüm Tester Seti
Misedor - Misedor Kadın Parfüm Tester Seti

Misedor Kadın Parfüm Tester Seti

5,00
Marka : Misedor
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺499,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺399,90(KDV Dahil)

 

Misedor Kadın Parfüm Tester Seti

 

:

İçeriğinde 6 Adet Tester Boy Kadın Parfümü bulunmaktadır.

 

Misedor Neva Edp Bayan Parfüm ; Meyveli, Çiçeksi ve Oryantal Kokuya Sahiptir.

Kişisel bakıma ve modern bir görünüme önem veren kadınların günlük hayatta vazgeçemedikleri ürünlerin başında ise parfümler gelir. Kokusunu doğadan alan, teninizle uyumlu, çevrenizdeki insanları büyüleyen etkisiyle öne çıkan karışımlar, size olağanüstü bir çekicilik sağlar. Misedor Neva Bayan Parfüm, kadınlar için en değerli kişisel bakım ürünlerinden biri olan ve hoş bir koku bırakan kalıcı bir parfümdür. Eşsiz kokusu ve kalıcılığının da büyük önem taşıdığı Misedor kadın parfümlerinden biri olan Misedor Neva Bayan Parfüm ile, bir kokuda aradığın tüm özellikleri bulabilirsiniz. Kadın parfümleri içinde bulunan esans çeşitliliği, Misedor Neva Bayan Parfüm'de mevcut. Katıldığınız etkinlik, davet ve günlük aktivitelerde kokunuzla ile tüm dikkatleri üstünüze çekmek istiyorsanız Misedor Neva Bayan Parfüm ürününü deneyin..

Üst nota, Armut, Frenk Üzümü.

Orta nota, İris, Portakal Çiçeği, Yasemin.

Dip nota, Vanilya, Sütlü Çikolata, Paçuli, Tonka Fasulyesi.

 

Misedor Evita Edp Bayan Parfüm ; Fresh, Çiçeksi ve Meyveli Kokuya Sahiptir.

Kişisel bakıma ve modern bir görünüme önem veren kadınların günlük hayatta vazgeçemedikleri ürünlerin başında ise parfümler gelir. Kokusunu doğadan alan, teninizle uyumlu, çevrenizdeki insanları büyüleyen etkisiyle öne çıkan karışımlar, size olağanüstü bir çekicilik sağlar. Misedor Evita Bayan Parfüm, kadınlar için en değerli kişisel bakım ürünlerinden biri olan ve hoş bir koku bırakan kalıcı bir parfümdür. Eşsiz kokusu ve kalıcılığının da büyük önem taşıdığı Misedor kadın parfümlerinden biri olan Misedor Evita Bayan Parfüm ile, bir kokuda aradığın tüm özellikleri bulabilirsiniz. Kadın parfümleri içinde bulunan esans çeşitliliği, Misedor Evita Bayan Parfüm'de mevcut. Katıldığınız etkinlik, davet ve günlük aktivitelerde kokunuzla ile tüm dikkatleri üstünüze çekmek istiyorsanız Misedor Evita Bayan Parfüm ürününü deneyin..

Üst nota, Çilek, Ananas, Greyfurt, Çarkıfelek.

Orta nota, Şakayık, Yasemin, Vadinin Zambağı.

Dip Nota, Meşe Yosunu ve Amber.

 

 

Misedor Sempre Edp Bayan Parfüm ; Fresh, Çiçeksi ve Meyveli Kokuya Sahiptir.

Kişisel bakıma ve modern bir görünüme önem veren kadınların günlük hayatta vazgeçemedikleri ürünlerin başında ise parfümler gelir. Kokusunu doğadan alan, teninizle uyumlu, çevrenizdeki insanları büyüleyen etkisiyle öne çıkan karışımlar, size olağanüstü bir çekicilik sağlar. Misedor Sempre Bayan Parfüm, kadınlar için en değerli kişisel bakım ürünlerinden biri olan ve hoş bir koku bırakan kalıcı bir parfümdür. Eşsiz kokusu ve kalıcılığının da büyük önem taşıdığı Misedor kadın parfümlerinden biri olan Misedor Sempre Bayan Parfüm ile, bir kokuda aradığın tüm özellikleri bulabilirsiniz. Kadın parfümleri içinde bulunan esans çeşitliliği, Misedor Sempre Bayan Parfüm'de mevcut. Katıldığınız etkinlik, davet ve günlük aktivitelerde kokunuzla ile tüm dikkatleri üstünüze çekmek istiyorsanız Misedor Sempre Bayan Parfüm ürününü deneyin..

Üst nota, Limon, Şeftali, Böğürtlen, Elma, Kuru Erik.

Orta nota, Menekşe, Yasemin, Ylang Ylang, Vadinin Zambağı.

Dip Nota, Mask, Sandal Ağacı, Meşe Yosunu.

 

 

 

Misedor Jasmin Edp Bayan Parfüm ; Fresh ve Çiçeksi Kokuya Sahiptir.

Kişisel bakıma ve modern bir görünüme önem veren kadınların günlük hayatta vazgeçemedikleri ürünlerin başında ise parfümler gelir. Kokusunu doğadan alan, teninizle uyumlu, çevrenizdeki insanları büyüleyen etkisiyle öne çıkan karışımlar, size olağanüstü bir çekicilik sağlar. Misedor Jasmin Bayan Parfüm, kadınlar için en değerli kişisel bakım ürünlerinden biri olan ve hoş bir koku bırakan kalıcı bir parfümdür. Eşsiz kokusu ve kalıcılığının da büyük önem taşıdığı Misedor kadın parfümlerinden biri olan Misedor Jasmin Bayan Parfüm ile, bir kokuda aradığın tüm özellikleri bulabilirsiniz. Kadın parfümleri içinde bulunan esans çeşitliliği, Misedor Jasmin Bayan Parfüm'de mevcut. Katıldığınız etkinlik, davet ve günlük aktivitelerde kokunuzla ile tüm dikkatleri üstünüze çekmek istiyorsanız Misedor Jasmin Bayan Parfüm ürününü deneyin..

Üst nota, Müge Çiçeği, Frezya.

Orta nota, Beyaz Yasemin, Mavi Yasemin ve İris.

Dip nota, Mask, Vanilya, Tük Gülü.

 

 

Misedor Miss 2007 Edp Bayan Parfüm ; Fresh, Çiçeksi ve Meyveli Kokuya Sahiptir.

Kişisel bakıma ve modern bir görünüme önem veren kadınların günlük hayatta vazgeçemedikleri ürünlerin başında ise parfümler gelir. Kokusunu doğadan alan, teninizle uyumlu, çevrenizdeki insanları büyüleyen etkisiyle öne çıkan karışımlar, size olağanüstü bir çekicilik sağlar. Misedor Miss 2007 Bayan Parfüm, kadınlar için en değerli kişisel bakım ürünlerinden biri olan ve hoş bir koku bırakan kalıcı bir parfümdür. Eşsiz kokusu ve kalıcılığının da büyük önem taşıdığı Misedor kadın parfümlerinden biri olan Misedor Miss 2007 Bayan Parfüm ile, bir kokuda aradığın tüm özellikleri bulabilirsiniz. Kadın parfümleri içinde bulunan esans çeşitliliği, Misedor Miss 2007 Bayan Parfüm'de mevcut. Katıldığınız etkinlik, davet ve günlük aktivitelerde kokunuzla ile tüm dikkatleri üstünüze çekmek istiyorsanız Misedor Miss 2007 Bayan Parfüm ürününü deneyin..

Üst nota, Limon, Mandalina ve Kan Portakalı.

Orta nota, Gül, Menekşe, Yasemin.

Dip nota, Beyaz Mask, Paçuli ve Kristal Amber.

 

 

 

Misedor Lavinya Edp Bayan Parfüm ; Fresh, Çiçeksi ve Meyveli Kokuya Sahiptir.

Kişisel bakıma ve modern bir görünüme önem veren kadınların günlük hayatta vazgeçemedikleri ürünlerin başında ise parfümler gelir. Kokusunu doğadan alan, teninizle uyumlu, çevrenizdeki insanları büyüleyen etkisiyle öne çıkan karışımlar, size olağanüstü bir çekicilik sağlar. Misedor Lavinya Bayan Parfüm, kadınlar için en değerli kişisel bakım ürünlerinden biri olan ve hoş bir koku bırakan kalıcı bir parfümdür. Eşsiz kokusu ve kalıcılığının da büyük önem taşıdığı Misedor kadın parfümlerinden biri olan Misedor Lavinya Bayan Parfüm ile, bir kokuda aradığın tüm özellikleri bulabilirsiniz. Kadın parfümleri içinde bulunan esans çeşitliliği, Misedor Lavinya Bayan Parfüm'de mevcut. Katıldığınız etkinlik, davet ve günlük aktivitelerde kokunuzla ile tüm dikkatleri üstünüze çekmek istiyorsanız Misedor Lavinya Bayan Parfüm ürününü deneyin..

Üst nota, Şeftali, Erik, Yeşil Notlar, Menekşe.

Orta nota, Yasemin, Gül, Frezya, Vadinin Zambağı.

Dip nota, Misk, Amber, Sandal Ağacı.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı