MisedorLeke Çıkarıcı Sprey - MisedorMisedor Ferox Leke Çıkarıcı Sprey 200 ml
MisedorLeke Çıkarıcı Sprey - MisedorMisedor Ferox Leke Çıkarıcı Sprey 200 ml
MisedorLeke Çıkarıcı Sprey - MisedorMisedor Ferox Leke Çıkarıcı Sprey 200 ml
MisedorLeke Çıkarıcı Sprey - MisedorMisedor Ferox Leke Çıkarıcı Sprey 200 ml

Misedor Ferox Leke Çıkarıcı Sprey 200 ml

Marka : Misedor
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺119,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,90(KDV Dahil)
Doğal olarak üretilmiştir.

 

Misedor Ferox Leke Çıkarıcı Sprey 200 ml

 

 

 

:

 

Misedor Ferox Leke Çıkarıcı Sprey 200 ml

 

FEROX leke çıkarıcı sprey ile yüzeysel lekeleri kolayca temizleyebilirsiniz. Üstün etki özelliğine sahip olan sprey, kalem izlerinden yapıştırıcıya kadar çeşitli lekelerin çıkarılmasına yardımcı olur. Organik bileşenler içeren lekelerin bile çıkarılmasında etkili olan spreye, uzun süreli kullanım için temizlik ürünlerinizin yanında yer verebilirsiniz.

Misedor Ferox Leke Çıkarıcı Sprey Kullanım Alanları

 

Ferox Leke Çıkarıcı Sprey, zorlu lekelere ve izlere karşı oldukça etkilidir. Bu doğrultuda da çeşitli alanlarda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Antialerjik özelliğe sahip olan ürün, doğal ve madeni yağ lekeleri başta olmak şu lekelere karşı etkilidir: Su bazlı saten boya, Ayakkabı boyası, Mum, Sakız, Krem, Ruj, Zamk, Tükenmez kalem, Mürekkep, Çikolata ve Mayonez ve Her türlü yapıştırıcı lekesine karşı da etki gösterebilen sprey, evinizin leke avcısı olarak boy gösterir. Spreyi gömlek yakaları dahil olmak üzere kıyafetlerinizin her tarafında kullanabilirsiniz. Fakat kullanmadan önce ürünün denemenizde fayda vardır. Bunun için ise sentetik ve elyaf gibi hafif yapılı renk atmayan kumaşları kullanabilirsiniz. Kumaşın görünmeyen bir köşesinde deneme yapabileceğiniz ürünün etkisini kısa sürede fark edebilirsiniz. En zorlu lekelerin bile üstesinden gelen leke çıkarıcı bu sprey ile yüzeylerden lekeleri söküp atabilirsiniz.

 

 

Misedor Ferox Leke Çıkarıcı Sprey Nasıl Kullanılır?

 

Ferox leke çıkarıcı spreyin kullanımı oldukça pratiktir. Lekeli olan ürünü yıkamadan önce Ferox leke çıkarıcı sprey ile çitileyerek kumaşların lekelerden arınmasını sağlayabilirsiniz. Fakat ürünün tamamına değil de, lekeli olan kısma uygulama yapılmasına dikkat etmeniz gerekir. İlk olarak leke çıkarıcı spreyinizi kirli bölgeye sıkın. Daha sonra spreyin yayılması için 15-20 saniye bekleyin. Yeteri kadar bekledikten sonra ise ürünün yüzeyini çitileyebilirsiniz. Çitilemek için ise sünger kullanabilirsiniz. Lekeyi çıkardığınızda, ürünü tamamen yıkanması için çamaşır makinesine atabilir veya elde yıkayabilirsiniz. Spreyden en etkili sonucu almak için lekeye olabilecek en kısa zamanda müdahale etmeniz gerekir. Göz korkutan, en inatçı lekelerde bile etkili olan Misedor Ferox leke çıkarıcı sprey 200 ml ile birçok alanı rahatlıkla temizleyebilir, hijyenik bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 

FEROX Leke Çıkartıcı Sprey: Gömlek yakaları ve manşetlerdeki kirlerin çıkartılmasında  etkilidir. FEROX Leke Çıkartıcı Sprey: Rengi atmayan kumaşlar üzerinde kullanılmalıdır, sentetik, elyaf ve nazik çamaşırlarda, kumaşın görünmeyen bir köşesinde denenmelidir. Sonucun etkili olması için lekeye mümkün olan en kısa zamanda müdahele edilmelidir.

 

 

Ferox Ultra Leke Çıkartıcı Sprey

Yıkama öncesi kullanacağınız inatçı kir ve lekelerde oldukça etkili bir üründür. Doğal ve madeni yağ, krem, ruj, ayakkabı boyası, su bazlı saten boya, mum, zamk, tükenmez ve keçeli kalem, mayonez, çikolata gibi organik bileşenler içeren lekelerin çıkarılmasında etkin sonuç gösteren ayrıcalıklı mükemmel  bir üründür.

 

Kullanım Alanları ve Kullanım Biçimi

FEROX Leke Çıkartıcı Sprey, Özellikle sakız lekesi, her türlü yapıştırıcı lekesi, mum lekesi vb. lekelerde oldukça etkilidir. Yanısıra, yağlı lekelerde, gömlek yakaları ve manşetlerdeki kirlerlerde etkilidir. Ürün yıkama öncesi lekeli bölgeye spreylenir 15-20 saniye sonra çitilenir, ister çamaşır makinesinde, istenilirse elde yıkanır.

 

 

 

 

Sepette 50 TL İndirim 3 lü
Çerez Kullanımı